Kayseri Vilayet Ulusal Eğitim Müdürlüğü ve Kayserispor ortasında yapılan protokol çerçevesinde, okul ziyareti gerçekleştiren futbolcular Hasan Ali Kaldırım ve Dimitrios Kolovetsios, öğrencilerle tarafından coşkuyla karşılandı.
Seyyid Burhaneddin Mesleksel ve Teknik Aanadolu Lisesi’nde gerçekleştirilen buluşmaya, Vilayet Ulusal Eğitim Müdür Yardımcıları Şemun Akman, Nurettin Şahin, emekli Vilayet Ulusal Eğitim Müdür Yardımcısı Osman Karaca, Kayserispor futbolcuları; Hasan Ali Kaldırım ve Dimitrios Kolovetsios, Kayserispor Basın Sözcüsü Samet Koç, Kayserispor İdari Menajeri Yunus Akbulut, okul idarecileri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı. Okulda ağır ilgiyle karşılaşan futbolcular, öğrencilerle eğlenceli vakit geçirdi. Öğrencilerin futbolculara yönelttiği farklı sorular renkli anlara sahne oldu. Kayserispor Basın Sözcüsü Samet Koç mezunu olduğu okulda öğrencilere tablet armağan etti.
Programın sonunda futbolcular, öğrencilerin forma ve atkılarını imzalayarak, tezahüratlar eşliğinde okuldan ayrıldı. – KAYSERİ
GÜNDEM
27 Temmuz 2024SPOR
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024SPOR
27 Temmuz 2024SPOR
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.