Kayseri‘nin Hacılar ilçesindeki kentsel dönüşüm konutlarına otobüs seferi düzenlenecek.
Hacılar Belediyesinden yapılan açıklamaya nazaran, Kayseri Büyükşehir Belediyesi Ulaşım AŞ tarafından belirlenen 573 numaralı çizgi otobüsü, Aşağı Mahalle’de bulunan kentsel dönüşüm konutlarına sefer yapmaya başlayacak.
Açıklamada görüşlerine yer verilen Belediye Lideri Bilal Özdoğan, yarın başlayacak yeni seferlerin sabah 07.00 ile akşam 22.00 saatleri ortasında gerçekleşeceğini bildirdi.
Yeni güzergahlarla birlikte günlük hayatı kolaylaştırmayı ve ulaşım problemine tahlil getirmeyi amaçladıklarını belirten Özdoğan, “Kentsel dönüşüm konutlarında yaşayan vatandaşlar rahat, konforlu ve ekonomik bir biçimde ulaşımlarını gerçekleştirebilecekler. Bilhassa yaşlılarımızın ve öğrencilerimizin işini kolaylaştırmak ismine yapılan bu çalışma için Ulaşım AŞ Genel Müdürlüğü’ne ve Büyükşehir Belediyemize teşekkür ediyorum.” sözlerini kullandı.
GÜNDEM
27 Temmuz 2024SPOR
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024SPOR
27 Temmuz 2024SPOR
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.