Türkiye Aktif Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği (TFFHGD) Kayseri Şubesi’nin gerçekleştirilen 14. Olağan Genel Heyeti sonrasında yeni lider Özgür Reha Alıcı oldu.
Türkiye Aktif Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği (TFFHGD) Kayseri Şubesi’nin 14. Olağan Genel Heyeti Kadir Has Kongre ve Spor Salonu’nda yapıldı. Yapılan olağan genel konseyde tek liste delegelerin oylarına sunuldu. Lider adayı Özgür Reha Alıcı tüm üyenin oyunu alarak TFFHGD Kayseri Şubesi yeni lideri oldu. TFFHGD Kayseri Şube yeni lideri Özgür Reha Alıcı, “Necati Selçuk Şahin hocamızdan bayrağı devraldık. Daha üst sıralara taşımak için çalışacağız. Katılan herkese sonsuz teşekkür ediyorum” diye konuştu. Yapılan Olağan Genel Kurul’un akabinde yeni idare ve kontrol konseyi şu halde;
Yeni İdare Heyeti Asil: Özgür Reha Alıcı, Ahmet Ulu, Engin Tamuca, İbrahim İmrağ, Yasin Emre Ceylan.
Yönetim Heyeti Yedek: Cem Eray Eşmekaya, Hakan Çam, Kadir Çelikbaş, Birtan Ekren, Caner Kalem
Denetleme Konseyi Asil: Fazilet Sarıaslan, Mert Han Uruk, Kemal Hattatioğlu
Denetleme Heyeti Yedek: Cemal Emre Gömeç, Tolga Selvi, Yaşar Beşağıl. – KAYSERİ
GÜNDEM
27 Temmuz 2024SPOR
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024SPOR
27 Temmuz 2024SPOR
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.