Türkiye 3. Lig 1. Küme’de uğraş veren Talasgücü Belediyespor, destek yapmaya devam ediyor.Sarı lacivertli grup son olarak Kırıkkalegücü’nden defans oyuncusu Mehmet Albayrak’ı renklerine kattı.
Türkiye 3. Lig 1. Küme’de çaba eden Talasgücü Belediyespor, ligin 17. haftasında Pazar günü oynayacağı Mardin 1969spor maçı öncesinde transfer çalışmalarını sürdürüyor. Kayseri takımı, birebir kümede yer aldığı Kırıkkalegücü takımından defans oyuncusu MehmetAlbayrak’ı transfer etti.
1995 doğumlu deneyimli oyuncu, Kırıkkalegücü’nün yanı sıra Silivrispor, KaracabeyBelediyespor, Bodrum FK, Orhangazi Belediyespor, Çorluspor,Bafraspor, Edirnespor ve Çorluspor üzere ekiplerde forma giydi. – KAYSERİ
GÜNDEM
27 Temmuz 2024SPOR
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024SPOR
27 Temmuz 2024SPOR
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.