Üç farklı kümede 31 ekibin iştiraki ile başlayan ŞevketIşık Dönemi U-18 Ligi maçları tamamlandı. Üç kümede birinci iki sırayı alan 6 kadro ismini yeni dönemde Kayseri Harika U-18 Ligi’ne yazdırmış oldu.
Bu dönem çift devreli lig metoduna nazaran üç farklı kümede oynanan Şevket Işık U-18 Ligi, son derece büyük bir çekişmeye sahne oldu. Oynanan müsabakalar sonunda A Kümesi’nde Anadolu Yıldızları ile Erciyesgücü, B Kümesi’nde Argıncıkspor ile Gültepespor, C Kümesi’nde ise Akkışlaspor ile Amaratspor şampiyonluk ipini göğüsleyen gruplar oldu.
Gruplarında birinci iki sırayı alan 6 grup önümüzdeki dönem Kayseri SüperU-18 Ligi’nde çaba edecek. Bu dönem B Kümesi’nde birinci sırayı alan Argıncıkspor, oynadığı 18 maçta 14 galibiyet, 4 beraberlik alarak ligi namağlup tamamlayan tek ekip oldu. – KAYSERİ
GÜNDEM
27 Temmuz 2024SPOR
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024SPOR
27 Temmuz 2024SPOR
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.