KAYSERİ’de sınıf öğretmeni Kasım K., tayini çıktığı ilkokulda, birinci mesai gününde Şehriban A. tarafından tabancayla vuruldu. Şehriban A.?nın Kasım K.?nin daha evvel misyon yaptığı okulda tahsil gören öğrencinin velisi olduğu ve ortalarında gönül bağlantısı bulunduğu öne sürüldü.
Olay, saat 13.00 sıralarında Kocasinan ilçesi Şeker Mahallesi 5243’üncü Sokak’taki Şehit Haldun Ateş İlkokulu’nda meydana geldi. Şehriban A. sınıf öğretmeni Kasım K.’nın misyon yaptığı okula gitti. Müdür yardımcısının odasına geçen ikili ortasında tartışma çıktı. Tartışma sırasında Şehriban A., yanında getirdiği tabancayla Kasım K.’yi göğsünden vurdu. İhbar üzerine okula polis ve sıhhat takımları sevk edildi. Kasım K., sıhhat gruplarının birinci müdahalesinin akabinde Kayseri Kent Hastanesi’ne kaldırıldı. Tedaviye alınan Kasım K.?nin sıhhat durumunun âlâ olduğu belirtildi. Polis, kuşkulu bayanı gözaltına aldı.
Kasım K.?nin bir mühlet evvel Haldun Ateş İlkokulu’na tayininin çıktığı, bugün de birinci günü olduğu belirtildi. Şehriban A.?nın da Kasım K.?nin daha evvel vazife yaptığı okulda tahsil gören bir öğrencinin velisi olduğu ve ortalarında gönül münasebeti olduğu sav edildi. (DHA)
GÜNDEM
27 Temmuz 2024SPOR
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024SPOR
27 Temmuz 2024SPOR
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.