Kayseri Aile ve Toplumsal Hizmetler Vilayet Müdürlüğüne bağlı kurumlarda kalan muhafaza ve bakım altında bulunan çocukların hazırladığı fotoğraflar sergilendi.
Kent merkezindeki bir alışveriş merkezinde açılan stantta, Çocuk Meskenleri Sitesi ve Çocuk Meskenleri Uyum Merkezi Müdürlüğündeki çocukların 3 yıl içerisinde hazırladığı imgesel tasarım, görüntü, figür ve portre mevzularında 100 fotoğraf stantta yer aldı.
Sergiyi ziyaretinde konuşan Aile ve Toplumsal Hizmetler Vilayet Müdürü Mustafa Yıldırım, maksatlarının çocuklara daha inançlı bir yarınlar oluşturmak olduğunu söyledi.
Sergiye ağır iştirak olduğuna dikkati çeken Yıldırım, şöyle konuştu:
Resim öğretmeni Aksiyon Dönmez de çocukların yapıtları kendilerinin seçtiğini ve fotoğraflarla kendilerini söz ettiklerini kaydetti.
GÜNDEM
27 Temmuz 2024SPOR
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024SPOR
27 Temmuz 2024SPOR
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.