Kayseri‘nin Kocasinan ilçesinde geçtiğimiz günlerde bir oto lastik dükkanında çıkan yangının, yaşı küçük çocuk tarafından çıkarıldığı tespit edildi.
Edinilen bilgiye nazaran, geçtiğimiz günlerde Fevzi Çakmak Mahallesi Yeşilırmak Caddesi üzerinde bulunan oto lastik dükkanında yangın çıktı. İhbar üzerine bölgeye polis, sıhhat ve itfaiye takımları sevk edildi. Polis takımları etrafta güvenlik tedbiri alırken, itfaiye grupları de yangına müdahale etti. Takımların 1 saat süren çalışması sonucu yangın söndürüldü.
Önce yakmış, sonra söndürmeye çalışmış
Öte yandan etraftaki iş yerlerinde bulunan güvenlik kameralarınca yangının çıkış anı kaydedildi. Kaydedilen imgelerde yaşı küçük bir çocuğun iş yeri önüne gelerek yangın çıkardığı, alevleri gördükten sonra ise yangını söndürmeye çalıştığı anlar görülüyor. Olayın akabinde çalışma başlatan Kocasinan İlçe Emniyet Müdürlüğü Kabahat Araştırma Ofis Amirliği gruplarınca kuşkulu çocuğun kimliği tespit edilerek yakalandı.
Olayla ilgili incelemenin sürdüğü öğrenildi. – KAYSERİ
GÜNDEM
27 Temmuz 2024SPOR
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024SPOR
27 Temmuz 2024SPOR
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.