Kayseri, Kırıkkale, Yozgat, Niğde ve Sivas’taki mescitlerde terör örgütlerine karşı yapılan operasyonlarda şehadete kavuşan Mehmetçikler ve tüm şehitler için dua edildi.
Kayseri‘de tarihi Hunat Mescidi’nde sabah namazının akabinde Yasin-i Şerif okundu, şehitler için dua edildi.
Kırıkkale Parıltı Cami ve Külliyesi’nde, namaz öncesinde Yasin ve Fetih müddetleri ile Kur’an-ı Kerim okunarak, namazın akabinde Vilayet Müftüsü Hasan Hayri Yaşar tarafından için dua yapıldı.
Yozgat Çapanoğlu Büyük Mescidi’nde de sabah namazı öncesi Kur’an-ı Kerim okundu, Vilayet Müftü Yardımcısı Mustafa Balcıoğlu tarafından tüm şehitler için dua edildi.
Niğde Kendirli Mescidi’nde ise namaz öncesinde Kur’an-ı Kerim okundu, namazın akabinde mescide gelen vatandaşlar, ellerini semaya açarak ettikleri dualara daima birlikte “amin” dedi.
Sivas’ta tarihi Ulu Mescidi’nde Vilayet Müftülüğünce düzenlenen programda, sabah namazı öncesi Kur’an-ı Kerim okundu, daha sonra Vilayet Müftü Vekili Muttalip Karataş tarafından şehitler için dua edildi.
GÜNDEM
27 Temmuz 2024SPOR
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024SPOR
27 Temmuz 2024SPOR
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.