Kayseri Büyükşehir Belediye Lideri Memduh Büyükkılıç, İstekli Kültür Kuruluşları Lideri Ahmet Taş ve idaresini, Hak-İş Genel Lider Yardımcısı Halil Özdemir ve Hak-İş Kayseri Şube Lideri Serhat Çelik ile beraberindeki heyeti makamında farklı ayrı kabul etti.
Büyükşehir Belediyesinden yapılan açıklamaya nazaran, Büyükkılıç, STK temsilcileriyle farklı ayrı görüştü.
Açıklamada görüşlerine yer verilen Büyükkılıç, “Gönüllü Kültür Kuruluşları Lideri Ahmet Taş ve idaresi ile Hak-İş Genel Lider Yardımcısı Halil Özdemir ve Hak-İş Kayseri Şube Lideri Serhat Çelik belediyemizi ziyaret etti. Ziyaret için belediyemize gelen konuklarımıza teşekkür ediyorum.” sözlerini kullandı.
Ziyaretlerin akabinde Büyükkılıç, konuklarla hatıra fotoğrafı çektirdi.
GÜNDEM
27 Temmuz 2024SPOR
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024SPOR
27 Temmuz 2024SPOR
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.