Kayseri Büyükşehir Belediye Lideri Memduh Büyükkılıç, AK Parti Kayseri Vilayet İdare Konseyi Toplantısı’na katıldı.
Belediyeden yapılan yazılı açıklamaya nazaran, AK Parti Vilayet Lideri Fatih Üzüm başkanlığında Recep Tayyip Erdoğan Millet Bahçesi Kayseri Mutfağı’nda düzenlenen toplantıya, Büyükkılıç’ın eşi Necmiye Büyükkılıç ile AK Parti Kayseri Milletvekilleri Ayşe Böhürler, Şaban Çopuroğlu ve Bayar Özsoy ile idare şurası üyeleri katıldı.
Toplantıda konuşan Büyükkılıç, yegane sermayelerinin birlik, beraberlik ve dayanışma olduğunu belirtti.
GÜNDEM
27 Temmuz 2024SPOR
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024SPOR
27 Temmuz 2024SPOR
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.