Kayseri Büyükşehir Belediye Lideri Dr. Memduh Büyükkılıç, Hisarcık Mahallesi’nde vatandaşlarla bir ortaya gelerek, esnaf ziyaretinde bulundu.
Büyükşehir Belediye Lideri Dr. Memduh Büyükkılıç, her fırsatta vatandaşlarla buluşmaya devam ediyor. Hisarcıklılar tarafından sıcak ve samimi ilgiyle karşılanan Lider Büyükkılıç; “Hisarcık Meydan Camii’nde kıldığımız öğlen namazının akabinde Hisarcıklı hemşehrilerimizle keyifle sohbet ederek, hayır dualarını aldık” dedi. Esnaflarla da sohbet ederek birlik ve beraberlik iletisi veren Büyükkılıç, “Bizler bu birlik ve beraberliğimizi korumak ve dayanışmamızı rahmete dönüştürmek için var gücümüzle çaba göstermeye devam ediyoruz” diye konuştu.
Başkan Büyükkılıç’a vatandaşlar da ilgi, alakası ve hizmetlerinden ötürü teşekkür etti. – KAYSERİ
GÜNDEM
27 Temmuz 2024SPOR
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024SPOR
27 Temmuz 2024SPOR
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.