Erciyes Üniversitesi (ERÜ) Bağlantı Fakültesi tarafından 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü münasebetiyle “Cumhuriyet Periyodu Kayseri Gazeteleri Sergisi” açıldı.
ERÜ’den yapılan açıklamaya nazaran, koleksiyoner Faruk Yaman‘ın koleksiyonunda yer alan Kayseri gazeteleri, Erciyes Üniversitesi Sabancı Kültür Sitesi Stant Salonu’nda ziyaretçilerle buluştu.
Rektör Prof. Dr. Fatih Altun, İrtibat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Hakan Aydın, Koleksiyoner Faruk Yaman tarafından açılan stantta, 1910-1990 yılları ortasında yayınlanmış 42 gazete ile 22 mecmua bulunuyor.
Açılışın akabinde davetliler tarafından stantta yer alan gazete ve mecmuaları tek tek inceledi.
GÜNDEM
27 Temmuz 2024SPOR
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024SPOR
27 Temmuz 2024SPOR
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.