Ülkü Ocakları Kayseri Vilayet Başkanlığı üyeleri; Kayserispor- Antalyaspor müsabakasını Altı Nokta Körler Derneği üyeleri ve Kayseri Görme Engelliler Spor Kulübü atletleri ile birlikte izledi.
Ülkü Ocakları Kayseri Vilayet Başkanlığı, bugün gerçekleşen Kayserispor – Antalyaspor karşılaşmasını kent stadyumunda, Kayserispor sevdalısı Kayseri Altı Nokta Körler Derneği üyeleri ve Kayseri Görme Engelliler Spor Kulübü atletleri ile birlikte izledi. Maç boyunca Asena ünitesi ve Toplumsal Faaliyet ünitesi, görme engelli konuklara betimleme yaparak maç anlatımıyaptı. – KAYSERİ
GÜNDEM
27 Temmuz 2024SPOR
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024SPOR
27 Temmuz 2024SPOR
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.