Burak Yılmaz‘a Kayseri’de meşaleli karşılama
İlyas KAPLANKAYSERİ, (DHA)- Kayserispor‘un teknik yöneticilik için prensip muahedesine vardığı Burak Yılmaz, Kayseri’ye geldi.
Süper Lig’in 22’nci haftasında deplasmanda Samsunspor’a 2-0 mağlup olan Kayserispor‘da teknik yönetici Recep Uçar ile yollar ayrılmıştı. Sarı-kırmızılı grup, Uçar’ın akabinde Burak Yılmaz’a emanet edildi. Kayserispor idaresinin prensip muahedesine vardığı Burak Yılmaz, havalimanında çiçek ve meşalelerle karşılandı.
İNŞALLAH KAYSERİSPOR’U YETERLİ YERLERE GETİRECEĞİZ
Kayserispor Basın Sözcüsü Samet Koç ve kadro menajeri Yunus Akbulut’un karşıladığı Burak Yılmaz, havalimanında basın mensuplarına yaptığı açıklamada, Kayserispor topluluğuna teşekkür ediyorum. Bana güvendiler, beni buraya layık gördüler. Genç bir antrenörüm, inşallah Kayserispor’u yeterli yerlere getireceğiz tabirlerini kullandı.
Genç teknik adam daha sonra Samet Koç ve Yunus Akbulut ile kulüp tesislerine geçti.
GÜNDEM
27 Temmuz 2024SPOR
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024SPOR
27 Temmuz 2024SPOR
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.