Ayvalıkgücü Belediyespor, Talasgücü Belediyespor’dan forvet Akın Arıcan’ı takımına kattı.
TFF 3. Lig 1. Küme takımlarından Ayvalıkgücü Belediyespor birebir kümede gayret ettiği Talasgücü Belediyespor’dan forvet oyuncusu Akın Arıcan’ı renklerine bağladı. Yeni grubu ile 6 aylık kontrat imzalayan Akın Arıcan, gruba katılarak çalışmalara başladı. Ligin ikinci yarısından itibaren Ayvalıkgücü Belediyespor forması giyecek olan Akın Arıcan ligin 18. haftasında Kayseri’de Ayvalıkgücü Belediyespor forması ile eski kadrosu Talasgücü Belediyespor’a karşı forma giyecek. – KAYSERİ
GÜNDEM
27 Temmuz 2024SPOR
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024SPOR
27 Temmuz 2024SPOR
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.