AK Parti Kayseri Milletvekili Ayşe Böhürler ve Kocasinan Belediye Lideri Ahmet Çolakbayrakdar, üretiminde sona gelinen Kocasinan Akademi Tesisi’ni inceledi.
Belediyeden yapılan açıklamaya nazaran, Çolakbayrakdar, Erkilet Ertuğrulgazi Mahallesi’ndeki 6 bin 300 metrekare alana yapılan tesis hakkında Böhürler’e bilgi verdi.
Açıklamada görüşlerine yer verilen Böhürler, Kocasinan Akademi Tesisi’nin Kayseri’nin en büyük tesisi olacağını ve 10 Şubat’a açılacağını belirtti.
Çolakbayradar ise tesisin yapıldığı bölgede yaklaşık 50 bin kişinin yaşadığını ve her yaştan vatandaşa hizmet vereceğini kaydetti.
GÜNDEM
27 Temmuz 2024SPOR
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024SPOR
27 Temmuz 2024SPOR
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.